Přípravky


Péče o pleť


Kosmetické ošetření


Kvalita


WALA


Prodejna a kosmetické studio


Eshop

Lymfatická stimulace

Často Elisabeth Sigmund viděla, že citlivá tkáň obličeje ztrácí pravidelnými masážemi svou podpůrnou sílu a tím může případně i ochabnout. To ji přivedlo ke hledání vhodné alternativy.

Jednoho dne se dočetla o manuální lymfatické drenáži. Tuto metodu vyvinul Dr. Emil Vodder se svou ženou Estrid. Pomocí stlačujících krouživých a plochých doteků dlaní je možné lymfatické městnání opět uvést do pohybu.

Elisabeth Sigmund je navštívila v Kodani a detailně s nimi probrala, jak by se mohla v rámci kosmetického ošetření stimulovat činnost lymfy. Systém vedení lymfy je otevřený systém, v němž může lymfa v první části proudit v obou směrech. Proto je bezpodmínečně nutné vědět, na kterém místě a kterým směrem může být lymfa, tak aby plynula, povzbuzena.

Po úvodní fázi vyplněné pilnou prací po boku doktora Voddera, mohla lymfatickou stimulaci, inspirovanou lymfatickou drenáží, ve svém salonu prakticky použít.

Metoda se jí velmi rychle osvědčila a vedla k úspěchu: impuls, který byl takto pokožce dodán, pokožku oživil a posílil. Vypadala růžově a zdravě a jen zářila. Klientky si libovali, že se navíc cítí celkově fyzicky a psychicky uvolněné. Po kosmetickém ošetření odcházely z jejího studia, jakoby tam strávily celý den.

Setkala se ovšem i s případy, že se některé klientce s obzvláště citlivou pletí zdál příliš silný i jakýkoliv jemný dotek rukou. To vedlo Elisabeth Sigmund k nápadu částečně používat pro stimulující tahy štetečky. Tím se zrodila lymfatická stimulace pomocí štětečků.Ošetření pleti
Koupel nohou
Čištění
Lymfatická stimulace
Harmonizující péče
Lymfatický systém
Varianty ošetření
Školení metodou Dr.Hauschka
Home | Kontakt | English | International | Mapa stránek | Copyright 2009 Smetana s.r.o., powered by PureHTML