Přípravky


Péče o pleť


Kosmetické ošetření


Kvalita


WALA


Prodejna a kosmetické studio


Eshop

Intenzivní péče

Na základě požadavků z řad uživatelek kosmetiky Dr.Hauschka, vytvořili laboratoře společnosti WALA všestrannou Dr.Hauschka Revital masku, která se stala jedním z nejoblíběnějších přípravků jak pro suchou tak i mastnou pokožku.

O pár let později se splnilo další jejich přání. Speciální přípravek pro zralou a suchou pleť, která postupně ztrácí svou regenerační schopnost: Dr.Hauschka Růžová maska již dávno není tajemstvím pro krásnou a zářivou pleť nad třicet let!

V některých životních fázích je pleť bez dostatku kožního mazu, vlhkosti, a vitality. Je tenká nebo vykazuje tendence k šupinatění. Pro tento projev pleti vyvinula WALA obzvlášť intenzivní péči: Dr.Hauschka Krémovou masku.

Nejnovějším přípravkem, který reaguje na požadavky dnešní doby je Dr.Hauschka Zklidňující maska. Posiluje citlivou, k zánětům a zčervenání náchylnou pokožku a pomáhá jí, udržovat vlhkostní režim v rovnováze.

Pět Dr.Hauschka Intenzivních kúr doplňuje základní péči v období, kdy pleť potřebuje opět získat  rovnováhu. Intenzivní kúry byly vyvinuty pro různé stavy pleti a je v nich obsaženo to nejlepší z přírody.


Revital maska
Růžová maska
Krémová maska
Home | Kontakt | English | International | Mapa stránek | Copyright 2009 Smetana s.r.o., powered by PureHTML