Přípravky


Péče o pleť


Kosmetické ošetření


Kvalita


WALA


Prodejna a kosmetické studio


Eshop

Testy na zvířatech

Děkujeme za zájem k problematice testování na zvířatech.

Kosmetika Dr.Hauschka byla založena společností WALA Heilmittel GmbH, která již od roku 1935 měla zkušenost s přírodními substancemi a biologicko-dynamickým pěstováním. Už do začátků kosmetiky Dr.Hauschka v roce 1967 stejně jako dnes přikládáme hodnotu zodpovědnému a k přírodě šetrnému rozvoji a výrobě našich preparátů. K tomu se samozřejmostí patří, že od roku 1967 kosmetika Dr.Hauschka podepsala smlouvu, která zakazovala testování na zvířatech.

Při používání nových surovin požadujeme od našich dodavatelů samotných a s nimi úzce spojených společností potvrzení, že tyto suroviny nebyly testovány na zvířatech.

Vývoj kosmetiky Dr.Hauschka je doprovázen četnými testy našich zaměstnanců. Dodatečně se provádí před uvedením na trh nového kosmetického preparátu dermatologické testy nezávislého institutu na dobrovolných zájemcích. Vysoké jakostní požadavky a požadavky na čistotu surovin a přísné kontroly v rámci zkoušek kvality zajišťují velmi vysokou míru kvality a spolehlivost našich výrobků. Samozřejmě nechceme ani do budoucna na našich kosmetický přípravcích Dr.Hauschka provádět jakékoliv testy na zvířatech. Používáme v rámci biologicko-dynamického pěstování a kontrolovaného ekologického hospodaření náš Demeter dvůr pro důstojný, důsledný a zodpovědný vztah se zvířaty a našimi současníky.

Eckwälden, Květen 2006
Farmaceuticko – vědecké informace společnosti WALA Heilmittel GmbH.


Home | Kontakt | English | International | Mapa stránek | Copyright 2009 Smetana s.r.o., powered by PureHTML